ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: شهردار شاهرود با اشاره به اینکه احداث پارک های موضوعی در دستور کار شهرداری قرار دارد ،گفت: پارک بانوان در این شهر احداث می شود.


محسن احمدی با اشاره به اینکه بر اساس نیاز بانوان احداث پارک ویژه آنان در دستور کار قرارگرفت، افزود: پارک بانوان عرصه ای برای فعالیت های فرهنگی، اجتماعی، فراغتی، تفریحی و ورزشی مبتنی بر ارزش های اجتماعی بانوان در جامعه است که با برنامه ریزی و طراحی این پارک زمینه ساز بالندگی، نشاط ،مشارکت و اشتغال برای بانوان خواهد بود.

وی ضمن این مطلب که با توجه به شرایط اجتماعی و تاکید بر بسیاری از ارزش های اجتماعی و فرهنگی بانوان ، احداث این پارک را در اولویت پارک های موضوعی قرار دادیم، ابراز داشت: احداث پارک بانوان در شاهرود به منظور برخورداری از فضاهای مناسب جهت بهره گیری راحت از امکانات تفریحی، ورزشی و فرهنگی ، در اولویت کار شهرداری شاهرود قرار گرفت.

شهردار شاهرود با اشاره به اینکه هدف نهایی در احداث این پارک ایجاد فضایی کار آمد ، پایدار و پویا می باشد افزود: این پارک در قسمتی از پارک مادر جانمایی و اجرایی خواهد شد ، اظهار داشت:از جمله امکانات این پارک زمین بازی و ورزش، دستگاههای ورزشی، آلاچیق، آبنما ، مبلمان پارکی، همچنین کافی شاپ و آمفی تاتر روباز ، مسیر دوچرخه سواری، غرفه های فروش محصولات تولیدی بانوان کلاسهای آموزشی و سرویس بهداشتی و نمازخانه است.

ویژگی های طرح این پارک با کارکرد فرهنگی ، ورزشی ، تفریحی، آموزشی، رفاهی ، خدماتی و اقتصادی خواهد بود.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/01/29 - 15:19 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1397/01/29 - 15:19 | 0 نظر | 851 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ احداث پارک های موضوعی در دستور کار شهرداری شاهرود قرار گرفت/پارک بانوان در شاهرود احداث می شود