ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس
شاهرود پرس: بزرگترین مرکز پزشکی هسته ای شرق کشور ، با حضور محمدهادی ایازی معاون اجتماعی وزیر بهداشت در سمنان راه اندازی شد .

دکتر مجید جدیدی مدیر مرکز پزشکی هسته ای سمنان گفت: در این مرکز امکان تصویربرداری های نیازمند به رادیو دارو نظیر اسکن قلب، ریه، استخوان ، مغز ، مغز استخوان ، کلیه ، تیروئید ، کبد و طحال وجود دارد .
وی افزود: 90 درصد فعالیت این مرکز ، تشخیصی و تصویربرداری است و در حوزه درمان ، فقط بخش سرپایی پرکاری تیروئید آن فعال شده است .
جدیدی اظهارامیدواری کرد : سایر بخش های درمانی مرکز پزشکی هسته ای سمنان هم با مشارکت خیران راه اندازی شود.
احمد صدیقی مدیرعامل موسسه خیریه راه آسمان هم تاکید کرد : همه هزینه های تشخیصی و تصویربرداری در این مرکز برای مبتلایان به سرطان رایگان و برای سایر مراجعه کنندگان بر اساس تعرفه های دولتی است .
وی گفت : رادیو داروهای مورد استفاده در مرکز پزشکی هسته ای سمنان بر اساس سهمیه تعیین شده به صورت هفتگی از سازمان انرژی اتمی ایران تامین می شود.
صدیقی گفت: ساخت و تجهیز مراکز رادیوتراپی ، شیمی درمانی و کلینیک فوق تخصصی سرطان هم که بخش های درمانی مرکز پزشکی هسته ای سمنان هستند ،  با کمک خیران آغاز شده است.
این مرکز پزشکی که با تلاش نیکوکاران موسسه خیریه راه آسمان ساخته و تجهیز شده ، دارای تجهیزات تصویربرداری با آخرین تکنولوژی های پزشکی هسته ای دنیاست و هزینه ساخت و تجهیز چهار و نیم میلیارد تومانی آن را نیکوکاران پرداخت کرده اند .
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/04/05 - 07:44 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1397/04/05 - 07:44 | 0 نظر | 807 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ سمنان روی مدار پیشرفت: افتتاح بزرگترین مرکز پزشکی هسته ای شرق کشور در سمنان