ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس
شاهرود پرس: معاون استاندار و فرماندار شاهرود از مسوولان درباره ارایه آمارها خواست دقت بیشتری داشته باشند و تا کید کرد در صورت ارایه آمار های درست و دقیق می توان بخش زیادی از مشکلات شهرستان را با برنامه ریزی بهتر حل کرد.

معاون استاندار از بازدید فرمانداری و مسوولان از حاشیه شهر خبر داد و افزود: برنامه هایی برای حضور در حاشیه شهر و بین مردم داریم تا حرف های آنها را شنیده و دغدغه های مشترک آنها در نشست های گوناگون پیگیری شود.
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شاهرود نیز گفت: امسال 773 تن در رده سنی زیر 29 سال در سامانه های کاریابی غیردولتی شهرستان ثبت نام کردند که از این تعداد 210 تن معادل 33 درصد به کار گرفته شدند.حسین امیرحسینی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شاهرود افزود: تا پایان آذرماه امسال یکهزارو 846 تن در سامانه جویندگان کار شاهرود نام نویسی کردند که از این تعداد 598 تن زن و 1248 تن مرد هستند.
امیرحسینی با بیان اینکه تعداد 685 تن از ثبت نام کنندگان تاکنون بکار گرفته شده اند، تصریح کرد: 501 تن از افراد بکار گرفته شده مرد و 184 تن هم زن هستندکه از این تعداد 362تن زیر دیپلم و دیپلم ،64 تن فوق دیپلم و 259تن لیسانس وبالاتر هستند. 
وی با اشاره به اینکه یکهزارو 195تن معادل 65درصد ثبت نام کنندگان جویای کار جوانان زیر 34 سال سن دارند، ادامه داد: ترویج کار آفرینی، ایجاد کانون های کارآفرینی ، تاسیس مراکز خدمات کار آفرینی و اجرای طرح کافه کار آفرینی از اقدامات امسال اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهرود است.
امیرحسینی تشکیل باشگاه کار آفرینی نوجوانان را موجب شناسایی استعدادها دانست و افزود: توانمند سازی دانش آموزان و بدست آوردن تجربه عملی،کمک به تقویت باورها و کشف خلاقیت دانش آموز،بهبود مهارت های اساسی،شبکه سازی، افزایش خلاقیت و نوآوری دانش آموزان و آشنا کردن اولیاء به مباحث کار آفرینی در محیط خانواده از اهداف پیش بینی شده باشگاه های کار آفرینی است.
سرهنگ حجت الله غلامی فرمانده تیپ 158شهید عباسعلی کشاورزیان هم در این نشست گفت : امسال 331 سرباز در کارگاه های فنی و حرفه ای این تیپ شرکت کردند که از این تعداد 279 تن کارنامه قبولی گرفتند.
غلامی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی در تیپ 158 شاهرود وجود دارد، افزود: طرح های درآمد زایی برای تیپ پیش بینی شده تا بار مالی از روی دوش دولت کاسته شود.
وی با بیان این که ارتش اماکنی برای در آمدزایی دارد، افزود : یک زمین چمن و سالن ورزشی دراختیار تیپ است که عموم می توانند ازآن استفاده کرده و در آمدزایی نیز بشود.
سرهنگ غلامی از وجود30 هکتار زمین در منطقه مهدی آباد شاهرود که در تملک ارتش است خبر داد و افزود: از این زمین می توان به عنوان بازارهای روز استفاده کرد. 
مجید محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود هم گفت: تعداد 22 کارگاه ازدواج در شهرستان شاهرود برگزار شده که شامل 13 کارگاه پیش از ازدواج ، یک کارگاه حین ازدواج ، هشت کارگاه هم پس از ازدواج است.
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ادامه داد: 530 تن که 120تن مرد و 410تن زن بوده در این کارگاه ها شرکت کردند.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1397/10/30 - 14:04 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1397/10/30 - 14:20 | 0 نظر | 347 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ فرماندار شاهرود:مسوولان آمارها را درست ارائه دهند