ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: شهرداري شاهرود در اقدامي جديد مكان جمعه بازار را به ورودي شهر (كمپ الغدير) منتقل كرده است. در همين راستا خبرنگار ما روز گذشته با مردم گفت گويي را ترتيب داد و نظرات آنها را در مورد مكان جديد جويا شد.


اولين فردي كه به پست خبرنگار ما خورد يك كارمند بود كه گفت: مكان جديد جمعه بازار بسيار عالي و داراي فضاي باز و البته زيبايي است كه جا دارد از شهردار خوبمان تشكر كنم.

رضا از كاركنان بازنشسته آموزش و پرورش است كه از زحمات شهرداري در انتقال جمعه بازار تقدير مي كند اما با توجه به سن و سالش درخواستي هم از شهردار دارد. او مي گويد: پاركينگ ماشينها نسبت به جمعه بازار براي من كه سن بيشتري دارم دور است و گاها بايد براي چند پلاستيك خريد بارها و بارها اين راه طولاني را طي كنم تا اجناس خريداري شده را در داخل خودروام بگذارم و اين خيلي سخت است.

اسدي سروسامان دادن به جمعه بازار را از عملكردهاي خوب شهردار شاهرود برشمرد و گفت: من به شخصه از اين همه نظم در ورود و خروج خودروها و راهنمايي مردم سپاسگزارم واقعا شهردار براي مردم شخصيت قائل است.

كاظم كه در هر دودست خود پلاستيكهاي متعددي را دارد با عجله به سوال خبرنگار ما در مورد مكان جديد جمعه بازار مي گويد: چيزي كه خيلي به چشم مي خورد استقبال كم نظير مردم از مكان جديد است به طوري كه من اينهمه جمعيت را براي جمعه بازار نديده بودم چون من مشتري ثابت جمعه بازار هستم.

حسيني از نبود آسفالت در مكان جديد انتقاد مي كند و مي گويد تردد ماشينها باعث گرد و خاك زيادي شده است و بايد فكري به حال آن بگيرند.

ع.ك با خوشحالي تمام از اينهمه ذوق شهردار و نيروهايش تشكر مي كند و براي زحماتشان آرزوي توفيق دارد.

بهر حال اين تعدادي از نظراتي بود كه در مجموع نشان دهنده رضايت مردم از مكان جديد جمعه بازار است و اميد است از اين دست حركتهايي كه موجبات رفاه همشهريان را بيش از پيش فراهم مي كند ادامه يابد.  

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/02/07 - 13:05 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/02/07 - 13:05 | 0 نظر | 429 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ مكان جديد جمعه بازار و نظر چند شهروند شاهرودي