ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: دیروز جمعی از ورزشکاران موتورسوار و آفرود میهمان نماینده شاهرود و میامی بودند تا مشکلات خود را با وی و دو مدیر کل استانی و دیگر مسئولان مرتبط در میان بگذارند.


به گزارش شاهرود پرس در این جمع مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان و مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز حضور داشتند تا درد دل جمعی از جوانانی که در ورزش موتورسواری و اتومبیلرانی فعالیت می کنند را بشنوند. در این جمع همچنین معاون فرماندار شاهرود و رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان هم بودند تا بحثهای کارشناسی شرکت کنندگان وارد جزئیات و اجرایی شود.

دکتر سید حسن حسینی شاهرودی گفت: همواره و در همه حال در مشکلات شهرستان، ورزشکاران رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری یار و یاور مردم و مسئولان بوده اند و من از این بابت صمیمانه از همه آنها سپاسگزارم.

وی خطاب به مسئولان حاضر در جلسه افزود: باید فضای لازم را برای فعالیتهای سالم و مفید جوانان فراهم کرد. یادمان باشد همین جوانان با موتورهای خودشان در جنگ تحمیلی اثرگذار بودند و امروز هم همین عزیزان از جنس جوانان فداکار جنگ تحمیلی هستند و در مشکلات به یاری مردم می شتابند، پس باید قدردان آنها باشیم.

در این جلسه ورزشکاران خواستار اختصاص جاده ای قدیمی در نزدیکی فرودگاه جهت احداث پیست موقت متورسواری شدند که مقرر شد پس از رفع موانع قانونی این جاده به این ورزش اختصاص یابد.

امیر عمیدی مدیر کل راه و شهرسازی شرق استان سمنان نیز ضمن موافقت با واگذاری جاده مذکور به پیست موتورسواری گفت: آمادگی داریم  تا در آماده سازی و راه اندازی پیست کمک کنیم.

مجتبی جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان هم در این جلسه آمادگی دستگاه زیرمجموعه خود را برای همه گونه همکاری با ورزشکاران حوزه یاد شده اعلام کرد و گفت: اگر فضایی باشد که بتوان مالکیت دائم برای تربیت بدنی شهرستان جهت احداث پیست بوجود آید می توان از بودجه های مربوطه نیز برای تجهیز آن استفاده کرد اما پیشنهاد می شود همین پیست موقت فعلا راه اندازی شود تا مکان مناسب برای احداث پیست دائمی فراهم آید.

در پایان دکتر حسینی خواستار تسریع در فرایند رفع مشکلات ورزشکاران رشته های اتومبیلرانی و موتورسواری شد و گفت: باید به شکل ریشه ای و قانونی بدنبال حل خواسته های این جوانان شد.  

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/03/30 - 08:18 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/03/30 - 10:38 | 0 نظر | 623 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ 2 مدیر کل استانی و نماینده شاهرود و میامی مشکلات هیات اتوموبیلرانی و موتور سواری را بررسی کردند/ همکاری برای احداث پیست موقت و دائمی موتورسواری شاهرود