ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: اولین جلسه کمیسیون_ماده پنج شهرستان شاهرود پس از ۷۰ سال، با حضور دکترحسینی شاهرودی ، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ، فرماندار ویژه شاهرود ، مدیرکل راه وشهرسازی، راهداری و حمل ونقل جاده ای شرق استان ، رئیس شورای شهر، شهردار و دیگر مسئولین ذیربط استانی و شهرستانی در فرمانداری تشکیل شد.


 اهم سخنان حسینی شاهرودی نماینده شاهرود و میامی در مجلس در کمسیون ماده 5 شاهرود:

🔸کمیسیون ماده پنج شهرستان شاهرود، برای اولین بار در این شهرستان در حال برگزاری است که می توان گفت این مهم از مواهبی است که به واسطه #استقلال اداره کل راه و شهرسازی شرق استان محقق شده است.
 
🔸 خوشبختانه امروز در شاهرود شاهد یک اداره کل جامع و کاملی هستیم که چهار وظیفه، راه، شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای را در شرق استان بر عهده دارد‌.
 
🔸ما در‌حوزه شهرسازی مشکلات عدیده و بسیاری داشتیم که تاخیر در اجرای طرح جامع شهرستان شاهرود یکی از این ‌مباحث است.
 
🔸امیدواریم به واسطه این عدم_تمرکز و استقلال حوزه راه و شهرسازی در شرق استان، شرایطی به وجود بیاید تا در نهایت شاهد رضایتمندی عمومی بیشتر مردم در حوزه راه و شهرسازی و مسکن باشیم.
 
🔸امیدواریم با برگزاری مستمر این‌ جلسات، شاهد رونق، رشد و شکوفایی در حوزه راه و شهرسازی در شرق استان باشیم.
 
🔸با توجه به اینکه ۵۰ درصد راه های استان در شرق استان قرار دارد، در مقوله #اعتبارات نگهداری راه ها، نیاز به توجه و حمایت بیشتری است و امید می رود استقلال این اداره کل، برای محقق شدن این مهم تاثیرگذار باشد
 

سید حسن حسینی شاهرودی در نخستین جلسه کمیسیون ماده پنج شرق استان سمنان به میزبانی سالن جلسات فرمانداری شاهرود ضمن بیان اینکه یکی از مواهب استقلال اداره کل راهداری و حمل و نقل شرق استان سمنان تشکیل کمیسیون ماده پنج در شاهرود است، ابراز داشت: در حوزه شهرسازی مشکلات بسیاری در شرق استان وجود دارد و برای نمونه تصویب طرح جامع شاهرود ۱۰ سال طول کشید و هنوز هم مراحل نهایی خود را در وزارت مربوط طی نکرده و لذا امیدواریم این استقلال ادارات کل راه و شهرسازی شرق و غرب این روند را تسریع کند.

وی بابیان اینکه مهمترین چالش در حوزه مسکن شهرهای شاهرود و میامی، موضوع مسکن مهر است، گفت: بیشترین چالش در حوزه مسکن را برای این دو شهرستان شاهد هستیم و این در حالی که سالیان سال می‌گذرد و جلساتی نیز برگزار اما اغلب مصوبات آنها عملیاتی و اجرایی نشده است.

تشکیل کمیسیون ماده ۵ در شاهرود

عضو خانه ملت بابیان اینکه تشکیل کمیسیون ماده پنج موهبت بسیار خوبی است که امیدواریم مردم از آن بهره‌مند شوند، ابراز داشت: با تفکیک اداره کل راه و شهرسازی شرق استان و استقلال آن شاهد یک اداره کامل و جامع با چهار مأموریت راهسازی، راهداری، حمل و نقل و شهرسازی هستیم و امیدواریم تمامی چالش‌های حوزه مسکن با این اتفاق رفع شود.

حسینی شاهرودی در ادامه تصریح کرد: در حوزه راه طی سنوات گذشته رقمی معادل ۲۰ میلیارد تومان برای نگهداری راه‌های استان منظور شد اما با وجود اختصاص ۵۰ درصد راه‌های استان در شاهرود و میامی تنها پنج درصد معادل پنج میلیارد تومان به این دو حوزه تعلق گرفت.

وی افزود: رقمی که امسال برای حوزه راه و شهرسازی تعلق خواهد گرفت عدد خوبی خواهد بود که برای غرب به ویژه شرق استان سمنان اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/04/02 - 08:37 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/04/02 - 09:08 | 0 نظر | 627 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ تشکیل کمیسیون ماده 5 بعد از 70 سال در شاهرود+ تصاویر