ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: مهرالله رخشانی مهر معاون وزیر آموزش و پرورش در مراسم و بازدید از چند پروژه مدرسه سازی در بسطام و کلاته خیج گفت: دکتر حسینی شاهرودی یکی از نمایندگان اخلاقی و پرکار مجلس و کمیسیون اقتصادی است که شخصاً پیگیر مسائل مختلف آموزش و پرورش است.


وی افزود: ایشان خیلی در وزارت‌خانه به ما کمک کردند و در یک مورد مهم از کمیسیون اقتصادی شخصاً با من تماس گرفتند تا حق آموزش و پرورش ضایع نشود و این نشان‌دهنده توجه ویژه ایشان به آموزش و پرورش است. دکتر حسینی از وزیر آموزش و پرورش چند دستور خوب گرفته‌اند که ما هم این دستورات را اجرایی می‌کنیم.

دکتر سید حسن حسینی شاهرودی هم در این مراسم گفت: 38درصد مدارس شاهرود تخریبی هستند که هشت درصد از نرم کشوری هم بالاتر است.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس افزود:  در بحث مقاوم‌سازی هم نرم کشوری 39 درصد است که 42 درصد مدارس شاهرود و میامی نیاز به مقاوم سازی دارند یعنی این که در این بحث هم 3 درصد از نرم کشوری بالاتر هستیم .

وی اظهار کرد: انصافاً در این یک‌سال و اندی گذشته هم به همت مسئولان اداره کل و شهرستان سهم خوبی از اعتبارات ملی به این منطقه اختصاص یافته که نمونه اش هم کلنگ زنی 72 کلاس بود که امروز انجام شد.

وی خطاب به معاون وزیر آموزش و پرورش گفت:جناب آقای رخشانی مهر شما فکری به حال این مطلب کنید که ما هر چه اعتبار دولتی استانی و غیردولتی را برای مجموعه‌های ورزشی می‌آوریم متأسفانه این مجموعه‌ها به اجاره گذاشته می‌شود بعد می‌بینیم که فرهنگیان و دیگر اقشار مردم وقتی می‌خواهند از مجموعه ورزشی استفاده کنند باید پول زیادی بپردازند در سایر مکان‌های ورزشی هم همین حالت را داریم که غالباً آن‌ها را در اختیار بخش خصوصی قرار داده اند من از شما تقاضا دارم تمهیدی اختیار کنید که حداقل استخری که در اینجا ساخته می شود در اختیار فرهنگیان قرار گیرد و برای آن‌ها رایگان باشد.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/04/25 - 13:10 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/04/25 - 13:20 | 0 نظر | 381 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ معاون وزیر آموزش و پرورش در شاهرود:دکتر حسینی از وزیر دستورات خوبی گرفته‌اند و ما هم این دستورات را اجرایی می‌کنیم