ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: در هفته های اخیر نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با اقشار مختلف مردم دیدار رودررو داشت و طبق قاعده ، این دیدارها سرشار بود از درخواستهایی که بخشی شخصی و بخشی عمومی و جمعی بود.

*سید امیر رضا حسینی نژاد


اما در میان تمام این دیدارها دو ملاقات مردمی از اهمیت بیشتری برخوردار بود. اولی حضور موثرین شهرستان شاهرود و شاهرودیهای مقیم تهران که میهمان شهرشان بودند و نیز دیدار مردمی با جمعی از کسبه شهرستان شاهرود که افرادی موثر در اقتصاد و گرداندن چرخ جامعه هستند.

شاید بتوان گفت یکی از مهمترین حلقه های وصل جامعه با مسولان، انتخاب نمایندگانی از آن جامعه برای ارتباط با مسولان ارشد و در جهت ارتباط موثرتر و جلوگیری از پراکندگی موضوعات و مسائل مربوطه باشد که هم اکنون با تشکیل جامعه موثرین شاهرود و میامی این مهم در این شهرستانها محقق شده است و هر گاه در سطح شهرستان، استان و حتی کشوری مشکلی بر سر راه مسئولان یا مردم باشد این جمعیت به کمک مسئولان امر می شتابد و با نفوذ و ریش سفیدی خود بدنبال مرتفع کردن مسائل است.

جمعیت موثرین شاهرود و میامی از سالها پیش تشکیل شده است و به واقع می توان گفت این جامعه کوچک توانسته است در بسیاری از مسائل روز جامعه یار و یاور مردم و مسئولان باشد..

این جمعیت فراجناحی و فراسیاسی همواره در پی تشریک مساعی امور جامعه بوده و علاوه بر راهنمایی های ارزنده ای که از دل آن جمع با شور و مشورتهای زیاد بیرون می آید حتی در موارد متعددی منتقد مسئولان شهری ، استانی و کشوری نیز بوده است.

همین نظارتهای موثرین بر عملکرد مسئولان باعث شده است تا علاوه بر قوای نظارتی رسمی بالادستی برای یک مسئول، شاهد نظارتی مردمی و اثرگذارتر از سوی این جمعیت باشیم تا همواره امور شهرستان به بهترین نحو پیش رود.

اما دکتر حسینی شاهرودی در هفته های اخیر با جمعی از کسبه هم دیدار کرد که می توان گفت به واسطه جایگاه کسبه در بین مردم و ارتباط تنگاتنگ مردم با آنها، یکی از ملاقاتهای بسیار تاثیرگذار نماینده محسوب شد.

در این دیدار نیز کسبه با مطرح کردن مسائل جاری شهرستان و به خصوص در زمینه اقتصادی و حتی فرهنگی بعنوان بازار که زمانی قطب فرهنگی شهر هم محسوب می شد در قامت مشاورانی متخصص صحبتهای زیادی را مطرح کردند که خود می تواند در رونق اقتصادی و فرهنگی شهر گامی موثر باشد.

بهر حال یکی از مهمترین و با اهمیت ترین محورها و برنامه های نماینده شاهرود و میامی همواره در طول دوران نمایندگی ملاقاتهای مردمی وی بوده است که به طور منظم از سوی او مورد تاکید قرار گرفته و اجرایی شده است و از منظری مهم هم می توان آنرا نمونه  مدنیت مدرن دانست که آرزوی هر جامعه ای است.    

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/09/09 - 11:56 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/09/09 - 12:36 | 0 نظر | 170 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
📝 دیدارهای نماینده شاهرود و میامی با موثرین و کسبه گامی موثر در ارتقای جامعه مدنی