شاهرود پرس

شاهرود پرس

ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

شاهرود پرس: در نشست دکتر علی‌اصغر خانی با اعضای دفتر و ستادهای انتخاباتی وی که در شاهرود برگزار شد، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در خصوص آغاز یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نکاتی را بیان کرد.


وی گفت: اختتامیه و پایان دوره چهارساله مجلس دهم برگزار شد و مجلس یازدهم به طور رسمی از هفتم خردادماه آغاز می‌گردد و سکان قوه‌مقننه به مجلس یازدهم واگذار خواهد شد. 

خانی افزود: در چهار سال گذشته کشور دچار فراز و نشیب‌های بسیاری بود و متاسفانه دولت نتوانست کارنامه مورد قبولی را ارائه بدهد و به شکل‌های مختلف مردم دچار فشار و اذیت شدند. البته همانقدر که دولت آقای روحانی در به وجود آمدن این شرایط مقصر بوده، مجلس دهم هم مقصر بوده است و شاید هم بیشتر. 
وی ادامه داد: ما امروز پس از گذشت ۴ سال کارنامه خوبی از مجلس دهم نمی‌بینیم که نتیجه آن رد‌صلاحیت و عدم اعتماد مردم به اکثر نمایندگان این مجلس بود. اما مجلس یازدهم با ورود افراد اجرایی امیدواری مردم را بالا برده و امید است که این مجلس بتواند قوی عمل نماید تا مردم برخوردی را که با مجلس دهم داشتند با مجلس یازدهم نداشته باشند.
دکتر علی‌اصغر خانی در خصوص شروع به کار دفتر نماینده در شهرهای شاهرود و میامی گفت: دفتر نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی به تمام مردم این دو شهرستان تعلق دارد و به معنای واقعی کلمه خانه مردم است. از تمامی افرادی با هر سلیقه و تفکری که به دفتر مراجعه می‌نمایند با آغوشی باز استقبال می‌شود و حرف و مشکلات مردم با گوش جان استماع می‌گردد.
وی خاطرنشان کرد: بنده نمایندگان ادوار شاهرود و دفاتر آن‌ها را در این چهل سال بررسی و مرور کرده‌ام؛ گاهی عوامل دفتر نماینده‌ طوری باعث آسیب و سقوط وی شده اند که نماينده به طور کامل وجهه خود را در بین مردم از دست داده است.
وی افزود: کمیته‌های تخصصی اعم از اقتصادی، صنعت و معدن، فرهنگی، کشاورزی و ... با حضور افراد توانمند و صاحب‌نظر در هر حوزه در حال سازماندهی و شکل‌گیری می‌باشد که به‌عنوان مشاوران نماینده در آن زمینه قرار خواهند گرفت و بدین صورت تمامی مسائل مختلف حوزه انتخابیه به طور ویژه و تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
خانی در مورد وظایف نماینده مجلس اظهار داشت: کار نماینده فقط قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون نیست و نماینده باید در حوزه انتخابیه به‌عنوان یک موتورمحرکه عمل نماید؛ توانمندی‌های مدیران محلی باید با انتظار مردم همخوانی داشته باشد تا شاهد سیستم اداری و مدیریتی قوی و پویا باشیم و در حل مشکلات و خواسته‌های مردم اقدام مناسب صورت پذیرد. متاسفانه چیزی که این روزها شاهد آن هستیم با کوچکترین انتقادی نسبت به اداره و دستگاهی شاهد امنیتی شدن شهر می‌گردیم که بنده به طور کامل مخالف اینچنین برخوردهای زننده و بگیر و ببندها می باشم؛ این شهر، شهر پاوه زمان بعد از انقلاب نیست که اینطور با مسائل برخورد می‌گردد. به طور مثال در داستان شهرداری افرادی از مردم آمدند از شهردار مورد علاقه خود حمایت کنند که متاسفانه شاهد پرونده‌سازی برای این افراد بودیم. باید بگذاریم شهر روال عادی خود را داشته باشد تا شاهد رضایت عمومی و پیشرفت شهر باشیم.
در پایان این نشست وی درباره هماهنگی نمایندگان استان و لزوم همراهی نماینده دولت با نمایندگان ملت خاطر نشان کرد: خوشبختانه هماهنگی مناسبی بین هر چهار نماینده استان ایجاد و بنا شده است در طرح‌های کلان در مجلس و دولت به صورت کاملا متحد عمل گردد و سپس داخل استان هر حوزه سهم خود را نسبت به جمعیت و وسعت خود دریافت نماید. اینگونه استان کمتر دچار دعواهای سیاسی می گردد اما انتظار است دولت هم با نمایندگان هماهنگ عمل نماید.  استاندار محترم قطعا در جریان هستند که روز گذشته مجلس دهم به پایان رسید و پرونده آن بسته شد، پس دیگر لازم نیست به روال قبل عمل شود و در مسائل شهرستان های شاهرود و میامی دخالتی صورت گیرد. این دوره پیام محکم و روشنی از مردم دریافت کرده ایم و از همین‌جا اعلام می‌کنم اجازه نخواهیم داد افراد غیر بومی در اولویت انتصابات مسئولان شهری قرار گیرند. خوشبختانه افراد توانمند در حد فرماندار و معاون فرماندار در شهرستان‌های شاهرود و میامی فراوان‌اند، پس برای سمت معاون فرماندار در گرمسار بدنبال کسی نباشید.
ما در بحث‌های استانی و شهرستانی حق کسی را نمی‌خواهیم ولی حق مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی را در همه زمینه‌ها خواهیم گرفت. بنده یا در عرصه‌ای ورود نمی‌کنم یا وقتی پای کار می‌آیم به طور جد مسائل را دنبال می‌کنم، لذا به کسی زور نخواهیم گفت اما زور پذیر هم نخواهیم بود.
 
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1399/03/03 - 11:41 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1399/03/03 - 11:53 | 1 نظر |
نظر
آخرین نظر:
سید اکبر شیرازی
سید اکبر شیرازی
Guest
0 نظر
نماینده شاهرود و میامی در مجلس خطاب به استاندار: اجازه نمی دهیم افراد غیر بومی در اولویت انتصابات مسئولان شهری قرار گیرند
1402/01/10 - 11:42
با گفتن این اصل از نماینده گرامی شاهرود و میامی که به افراد غیر بومی میدان نمیدهیم. اکنون من نمیدانم سال ۱۳۷۷ که برای خدمت در صنعت سمنان از طرف خودم و خدمت تعهد پزشکی همسرم به استان سمنان و شاهرود آمدیم ، اشتباهی بوده است. و ماندمان در اینجا خوب خواهد بود یا نه.
اینگونه تفکر بر اساس نژاد از طرف بعضی از مهاجران دیده شده که بر روی روند کارهای اداری و حقوقی و قضاوتها مثلاً در تصادفات و اختلافات دیگر مساوات را بر هم می‌زند. و برای شهری که در حال توسعه است و به دنبال جذب سرمایه‌گذاران از خارج استان است و جذب نیروی انسانی ماهر و متخصص است ، تفکر استراتژیک از یک دکتر با تجربه بعید میدانیم.
هنوز فرودگاه شاهرود رونق نگرفته و اگر فکر درون نگری از طریق نمایندگان بر دل مردم شاهرود هم چیره شود ارتباطات و رفت و آمد به این شهرها پیشرفت نخواهد کرد و همه به چشم تردید برای رفت و آمد ، سرمایه‌گذاری و یا در نهایت اسکان و اقامت مواجه خواهند شد.
جالب اینجاست که من از سرهنگ خانی در یک سایت دیگر که چرا استان شاهوار بوجود نیامد ، دفاع کردم. و پیام مهاجر پذیری و جذب سرمایه انسانی و مادی را ضرورت پیشرفت به سمت استانی شدن دانستم.
Comment
shirazi _akbar@yahoo.com
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
در حال انجام عملیات...
نماینده شاهرود و میامی در مجلس خطاب به استاندار: اجازه نمی دهیم افراد غیر بومی در اولویت انتصابات مسئولان شهری قرار گیرند
خانی
نماینده شاهرود و میامی
حق شاهرود
انتصابات استانی

پربازدیدترین‌ها


اخبار کشوری

آخرین اخبار


پربحث‌ترین‌ها

مصاحبه اختصاصی شاهرود پرس با عضو تیم ملی بدمینتون

✅ تک درنای سیبری به تالاب فریدونکنار رسید

✅ نامه یک کودک‌ زلزله‌زده به تکنسین‌های اورژانس + عکس

✅ گردهمایی دوست‌داران حافظ در شاهرود

✅ مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود نماینده کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی در استان سمنان شد

✅ استرس 10 روزه مسافران روسیه/ همه احتمالات درخصوص همگروه‌های ایران در جام جهانی

✅ چگونه می‌توان نام مذهبی را تغییر داد؟

✅ با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

✅ فلوشیپ جراحی شانه عنوان کرد: سندرم گیرکردن شانه یکی از شایع‌ترین مشکلات ارتوپدی است

✅ تحقیق و تفحص از مسکن مهر تحویل هیأت رئیسه شد

✅ توضیحات خباز درباره نصب کاشی ماندگار بر سردر منزل پدری روحانی

✅ شهردار شاهرود گفت: ايده پردازي و جديت زمينه توسعه را فراهم خواهد كرد

✅ معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت خبر داد: 350 هزار ایرانی به سرطان مبتلا هستند

✅ رئیس پلیس پایتخت خبر داد برخورد با قلیان سراهای غیرمجاز در تهران

✅ خبر جدید از سربازی

✅ ساخت مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراحل پایانی

✅ قلیان جرم است یا وسیله ارتباطی؟!

✅ ششم آذر تعطیل رسمی است؟

گفتگوی اختصاصی پگاه کامرانی دارنده مدال جهانی بدمینتون با شاهرود پرس:

✅ گفتگوی اختصاصی پگاه کامرانی دارنده مدال جهانی بدمینتون با شاهرود پرس:

✅ مازندران و گلستان «یکشنبه» بارانی می‌شوند

✅ از خدمات‌رسانی شهرداری تهران در مرز شلمچه؛ فعالیت شبانه‌روزی 150 خادم‌الحسین برای نظافت مسیرمرز شلمچه/ فضاسازی برای اسکان شبانه 1700 نفر

✅ خداداد عزیزی : متقاضیان خرید استقلال و پرسپولیس دیوانه بودند/ استاد کلاه‌گذاشتن سرAFC هستیم

✅ کشف محموله هروئین با بوی ماهی

✅ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود: دانشگاه آزاد اسلامی را بازوی بهداشت و درمان می‌دانیم

✅ ‎رئیس انجمن علمی راینولوژی ایران: خون دماغ را جدی بگیرید

✅ کاهش ۱.۲ درصدی تلفات رانندگی در ۶ ماهه ۱۳۹۶

✅ تصویر ۳قلاده یوزپلنگ در پارک ملی توران شاهرود ثبت شد

✅ دستگیری ۵ نفر و کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در اتوبوس

✅ چند نکته درباره جنجال این روزهای سلبریتی‌ها/ از گربه مرده بازیگر زن تا حرف‌هایی که کریمی به کوروش نسبت داد

✅ سرویس تاکسی پرنده سال آینده راه‌اندازی می‌شود

✅ یک مدیر مسوول خبرداد: جنگل ابر برای دومین بار در این هفته آتش گرفت/ آتش‌سوزی از شب گذشته آغاز و هنوز مهار نشده است

✅ نجار خبر داد: برگزاری مانور سراسری زلزله ۸ آذر در مدارس کشور

✅ سال آینده دوره پیش‌دانشگاهی حذف می‌شود/سال آینده پایه دوازدهم با 900 هزار دانش‌آموز مستقر می‌شود

✅ رشد 4.6 درصدی قیمت هفتگی نفت؛ تعبیر رویای 60 دلاری طلای سیاه

✅ انرژی‌های نو، باید در ایران جان بگیرند/ آلمان‌ها پیش‌قدم انتقال دانش

✅ دستگیری دو نفر در خصوص کودک آزاری در سمنان

✅ مدرس دانشگاه تهران: یک سوم مردم تهران در شبانه روز به کمردرد دچار هستند

✅ دربی استقلال و پرسپولیس چه جایگاهی در جهان دارد؟/ جدال سرخابی‌ها در رده اول آسیا

✅ دربی 85 نگاهی به گلزنان سرخابی در تاریخ 49 دربی ؛ مرحوم ایرانپاک و کلانی عامل برتری پرسپولیس بر استقلال