ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برخی از جزئیات نقل و انتقالات دانشجویی امسال را اعلام کرد که بر اساس آن دانشجویان دختر می توانند به محل سکونت والدین یا نزدیک ترین واحد به آن منطقه منتقل شوند.


ثبت‌نام نقل و انتقال و میهمانی نیمسال اول 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی از امروز (18 خردادماه) آغاز شد.

متقاضیان باید برای ثبت نام به سامانه منادا به نشانی monada.iau.ir مراجعه کرده و ثبت نام خود را کامل کنند.

در همین راستا، ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی درباره جزئیات نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تا 18 تیرماه ادامه خواهد داشت اما تمدید نمی شود؛ پس از آن کمیسیون نقل و انتقالات تشکیل می شود وخارج از سامانه منادا نیز بررسی های مجددی بر روی دانشجویان انجام خواهد شد.

وی افزود: برخی از نقل و انتقالات دانشجویی ممکن است در چارچوب رسمی که در نظر گرفته شده نگنجد؛ در این خصوص کمیسیون نقل و انتقالات تصمیم گیری خواهد کرد و در نهایت نظر نهایی از سوی کمیسیون اعلام خواهد شد.

کلانتری با اشاره به نقل و انتقالات دانشجویان دختر گفت: یکی از امتیازات مثبتی که برای نقل و انتقالات دانشجویان دختر در نظر گرفته شده این است که دختران دانشجو به محل سکونت والدینشان منتقل خواهند شد. به غیر از دانشجویان رشته های پزشکی، داروسازی، دندان پزشکی و پرستاری که رشته های آن ها صرفا در چند واحد وجود دارد، بقیه دانشجویان دختر به شهر محل زندگی و یا نزدیک ترین واحد به محل زندگیشان منتقل خواهند شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: از دیگر شاخص های نقل و انتقالات امسال این است که خانم هایی که در ترم تحصیلی ازدواج می کنند، به محل سکونت همسرشان منتقل خواهند شد.

گفتنی است، تمامی مراحل و فرآیند رسیدگی به درخواست های نقل و انتقال و میهمانی از طریق سامانه منادا قابل پیگیری است و متقاضیان از مراجعه حضوری به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خودداری کنند.ایسکانیوز

در همین ارتباط

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/03/19 - 07:41 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/03/19 - 07:41 | 0 نظر | 579 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ جزئیات نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد/ خبر خوش برای دانشجویان دختر