ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: دکتر سید حسن حسینی شاهرودی در دیدار با خبرنگاران پیشکسوت شاهرود که به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار انجام شد با تقدیر از پیشکسوتان عرصه خبر گفت: شما چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از آن به بهترین نحو انجام وظیفه کردید و بر ماست که زحمات شما را پاس بداریم.


نماینده شاهرود و میامی در مجلس افزود: تکلیفی بود بر عهده ما که به یاد کسانی باشیم که صادقانه خدمت کردند و امروز هم به اتفاق جمعی از خبرنگاران آمدیم تا عرض ادبی خدمت شما داشته باشیم.

وی بیان کرد: حتی یک خبرنگار هم می تواند در جامعه بسیار تاثیرگذار باشد و به جرات می گویم اگر توفیقی در این مدت نمایندگی ام داشتم نقش دوستان رسانه و خبرنگار در این توفیقات اساسی بوده است.

سخنگوی کمسیون اقتصادی مجلس اظهار کرد: حتی جاهایی بود که با دوستان رسانه اصطکاک داشتیم اما همان هم باعث اخذ امتیازات بیشتر برای شاهرود و میامی شد. نمونه آن را در مسائل مختلف مثل فرودگاه ، اداره کل راه و ... دیدیم که دوستان خبرنگار به میدان آمدند و موافق و مخالف باعث حرکتی شدند که باعث اخذ بیشترین امتیازات شد.

حسینی گفت: مرز هوایی برای ما قابل باور نبود مثلا عزیزی به ما می گفت ما نزدیک به 15 سال است که دنبال این موضوع هستیم و به نتیجه نرسیدیم و شما هم نرو چون به نتیجه ای نمی رسی! اما گفتم ما توکل به خدا کردیم و پشتمان به کوه است اول مردم و بعد هم رسانه ها که همه به میدان آمدند. حرکتی آغاز شد 2 سال هم به طول انجامید ولی بعد از 2 سال نه تنها مرز هوایی را گرفتیم بلکه فرودگاه شاهرود بین المللی شد و این ماحصل فضایی بود که ایجاد و مطالباتی که منعکس شد.

نماینده شاهرود و میامی در مجلس تاکید کرد: در بحث اداره کل راه هم فکر نمیکردیم از وضعیتی که می توان گفت گاو شیرده تبدیل به وضعیت امروز شویم که همه امتیازات یک اداره کل را داشته باشیم و در اینجا هم وقتی به ملاقات معاون رئیس جمهور رفتم پیامهای موجود در فضای مجازی را به ایشان نشان دادم و گفتم این فضای حاکم بر مردم است. و اگر آن فضا نبود نمیشد این امتیازات را گرفت. شاید بعضی جاها تخریب شدم اما خیری بود که برای مردم باقی ماند و آیندگان خواهند دانست که حرکت بزرگی انجام شده است.

در این دیدار مولوی یکی از پیشکسوتان عرصه خبر هم ضمن تشکر از دکتر حسینی به خاطر حضور وی در منزلش و با یاد مرحوم حسینی شاهرودی برادر نماینده شاهرود و میامی گفت: نام اخوی مرحوم شما صدها سال دیگر هم بر زبانهای مردم زبازد است و امروز خوشحالیم که در این دوره هم شما منتخب مردم بودید و این انتخابی بحق بود و شاهد دوره خوبی در زمان شما هستیم و حتما مردم در دوره بعدی هم مردم قدر می دانند و گزینه بعدی آنها هم شما خواهید بود و انشالله خدا از شما خدماتتان را قبول کند.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/05/16 - 12:15 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/05/16 - 12:28 | 0 نظر | 529 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ نماینده شاهرود و میامی در مجلس: به جرات می گویم اگر توفیقی در این مدت نمایندگی ام داشتم از نقش دوستان خبرنگار بوده است