ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: فرودگاه بین‌المللی شاهرود با اقداماتی که اخیراً در آن صورت گرفته در مدت‌زمان یک تا دو ماه آینده دوباره بازگشایی می‌شود.


سید حسن حسینی شاهرودی در گفتگو با خبرنگاران، ضمن بیان اینکه اقدامات خوبی درزمینهٔ ارتقای فرودگاه صورت گرفته است، ابراز کرد: پس از بین‌المللی شدن و از سوی دیگر بعد از گذشت ۲۵ سال از آسفالت باند فرودگاه، زمان آن بود که موضوع تطویل و تعریض باند فرودگاه و همچنین روکش آسفالت آن موردتوجه قرار گیرد.

وی افزود: در موضوع ارتقای فرودگاه الزامات و ضرورت‌هایی چون جایگاه سوخت‌گیری، ارتقای باند و سالن ترانزیت و پایانه آن، می‌بایست صورت می‌گرفت که خوشبختانه در این زمینه اقدامات مثبتی صورت گرفته است.

عضو خانه ملت بابیان اینکه سوخت‌گیری، ارتقای باند، سالن ترانزیت و سیستم ناوبری جدید متناسب با پروازهای بین‌المللی، چهار الزام بین‌المللی شدن فرودگاه شاهرود بود که خوشبختانه این اقدامات صورت گرفت و برای مثال درزمینهٔ تطویل باند کارها به اتمام رسیده و برخی حاشیه‌های باند باقی‌مانده که امیدواریم تا ماه آینده شاهد افتتاح آن نیز باشیم.

حسینی شاهرودی بابیان اینکه سالن ترانزیت فرودگاه بین‌المللی شاهرود نیز با زیربنای یک‌هزار و ۸۰۰ مترمربع به همت مردم این شهرستان احداث‌شده است، ابراز کرد: شرکت فرودگاه‌ها خوشبختانه وقتی حضور مردم را دید ادامه کار سالن ترانزیت فرودگاه را به دست گرفت و ان شاالله این طرح نیز با تجهیزی که در حال انجام است، می‌تواند تا یک ماه آینده مورد بهره‌برداری کامل قرار گیرد.

وی افزود: فرودگاه بین‌المللی شاهرود با اقداماتی که اخیراً در آن صورت گرفته در مدت‌زمان یک تا دو ماه آینده دوباره بازگشایی می‌شود و تمام امکاناتی که یک فرودگاه بین‌المللی نیاز دارد را در خود خواهد دید و ما از هم‌اکنون نیز به دنبال رایزنی با ایرلاین‌های مختلف برای برگزاری مجدد پروازهای شاهرود، تهران، مشهد، کیش و کربلا و آسیای میانه داشته‌ایم./مهر

------------------------------------------------

از اول مهرماه بصورت روزانه پروازهای داخلی آغاز خواهند شد
 
ایرلاین میامی از اول مهرماه بصورت روزانه و رفت و برگشت،پروازهای خود به مقصدهای داخلی را آغاز خواهد کرد
این ایرلاین دارای 5 فروند هواپیمای تازه خریداری شده است که یک فروند از آن بصورت دائمی در آشیانه فرودگاه بین المللی شاهرود مستقر خواهد بود
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/06/10 - 12:00 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/06/10 - 12:00 | 0 نظر | 493 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ بزودی پروازهای شاهرود به تهران، مشهد، کیش، کربلا و آسیای میانه/هواپیمای اختصاصی برای فرودگاه بین المللی شاهرود