ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: اولين گردهمايي روساي حفاظت فيزيكي حراست شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به ميزباني حراست منطقه شمال‌شرق در تاسیسات انتهایی مشهد مقدس برگزار گرديد.


این گردهمایی تخصصی با هدف پیشبرد اهداف سازمانی و با حضور مدیر منطقه شمال‌شرق، رئیس حراست و معاون حفاظت فیزیکی شرکت، کارشناسان حوزه فیزیکی و سی.سی.تی.وی ستاد حراست و مسئولین حفاظت فیزیکی مناطق 12 گانه برگزار شد.

رییس حراست شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ابتکار برگزاری این گردهمایی تخصصی و میزبانی منطقه شمال‌شرق را شایسته تقدیر دانست و گفت: حراست‌ها باید نسبت به افزایش دانش تخصصی نیروهای حفاظت فیزیکی جهت آشنایی کامل با تجهیزات و امکانات مدرن و نوین جهت تغییر رویکرد از حفاظت سنتی به حفاظت نوین اهتمام ورزند.

یوسف میاح خاطر نشان کرد: در سطح ستاد شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، سیاستگذاری و استراتژی‌های لازم انجام گرفته و بزودی از طریق رئیس حفاظت فیزیکی به مناطق ابلاغ خواهد شد .

معاونت حفاظت فیزیکی شرکت نیز با ارائه گزارشی از عملکرد حفاظت فیزیکی مناطق 12 گانه، ارائه طریق چشم انداز حفاظت فیزیکی توسط رییس حراست را نقشه راه مناطق 12گانه شرکت دانست و گفت: نگاه تخصصی و اشتراک گذاری تجربیات همکاران دو محور عمده این گردهمایی بود که برای پیشبرد و تعالی رؤسای فیزیکی مناطق و بکارگیری راهکارهای ارائه شده جهت نیل به اهداف و چشم انداز برنامه‌های ابلاغی قطعا مفید خواهد بود.

 شایان ذکر است: در این جلسه همچنین رؤسای حفاظت فیزیکی مناطق 12 گانه شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با بیان اقدامات  انجام شده در مناطق خود، به مشکلات  موجود و ارایه پیشنهادات در جهت پیشبرد اهداف حراست پرداختند.

گفتنی است: این گردهمایی تخصصی پس از دو روز کار فشرده و تصویب 18 مصوبه، با جمع بندی اقدامات صورت گرفته و تشکیل کارگروه حفاظت فیزیکی جهت بررسی اقدامات فیزیکی مناطق و تهیه سند چشم انداز و استراتژی‌های حفاظتی به کار خود پایان داد.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/07/25 - 10:12 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/07/25 - 10:20 | 0 نظر | 383 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ لزوم تغییر رویکرد حراست‌ها از حفاظت سنتی به نوین