شاهرود پرس: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود از پروژه ساخت قبور متبرک شهدای گمنام این دانشگاه تا پایان سال خبر داد.


دکتر سید حسین بدیعی با اشاره به اینکه قبور متبرک شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطفی بر تارک این دانشگاه است که یاد و خاطره 8 سال دفاع مقدس را زنده نگه‌داشته است، گفت: پروژه مقبره الشهداء واحد شاهرود که عملیات ساخت اسکلت آن به اتمام رسیده، پس از اخذ مجوز موردنیاز از سازمان مرکزی دانشگاه برای تأمین هزینه‌های اجرایی باقیمانده شامل نماسازی و گنبد ادامه پیداکرده است.

وی در مورد ادامه ساخت این پروژه افزود: دانشگاه نسبت به برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار و انجام روال اداری کمیسیون معاملات اقدام کرد که پیرو آن، قرارداد ساخت گنبد و اتمام عملیات ساختمانی را نیز منعقد کرد و از تاریخ 20 آبان ماه 96 عملیات اجرایی ساخت گنبد آن نیز آغاز شده است.

 

بدیعی خاطر نشان کرد: مصالح موردنیاز سفارش داده‌شده که بدین ترتیب از یکی دو روز آینده، مراحل نماسازی این پروژه نیز آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: با عنایت خداوند این پروژه حداکثر تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد البته این پیش‌بینی کمی بیشتر از محاسبات است و حتی شاید تا بهمن‌ماه امسال پایان پروژه را اعلام کنیم.

وی خاک‌سپاری این دو شهید را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطف فرهنگی آن دانست و تأکید کرد: سال‌ها انتظار خاک‌سپاری شهدای گمنام را در دانشگاه داشتیم و برای ارج نهادن به مقام شامخ آن‌ها از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم و البته ساخت مقبره این شهدا نیز کار بسیار کوچکی است که باید هر چه سریع‌تر و در این چند ماه انجام شود.

 

 

. پرینت .
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1396/08/22 - 09:43 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1396/08/22 - 09:43 | 0 نظر |
✅ ساخت مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مراحل پایانی
© طراحی : سامانه نسیم