ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: سرهنگ  علی کریمی فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری فردی مسافرنما که اقدام به سرقت به عنف یکدستگاه پراید نموده بود خبر داد.


وی افزود: فردی جوان اهل تهران، نیمه شب با حضور در شاهرود به عنوان مسافر سوار بر یک دستگاه خودرو پراید شده بود که در میانه راه با تهدید راننده و شلیک یک تیر با یک قبضه سلاح شکاری لوله کوتاه، راننده خودرو را از ناحیه کتف مجروح نموده و با خودرو وی از محل متواری می شود.
این مقام‌آگاه از تشکیل اکیپ‌ویژه شناسایی و دستگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شاهرود خبر داد وافزود: باتوجه به ناشناس بودن سارق اقدامات تخصصی پلیسی در راستای شناسایی این فرد آغاز شد.
سرهنگ کریمی از اطلاعات بدست آمده کارآگاهان پلیس در راستای شناسایی این سارق مسلح خبردادو گفت:درنهایت اطلاعات بدست آمده سرنخ هایی از فردی سابقه دار وغیربومی که در شاهرود دوستانی داشته و گاها به این شهر تردد می نموده را بدست آوردند.
کریمی از شناسایی تکمیلی این فردخبرداد وافزود:درنهایت مخفیگاه متهم در یک منزل مجردی در شهرستان دامغان گرفته شد و ضمن هماهنگی های انجام شده اکیپ ویژه دستگیری پلیس آگاهی شاهرود محل اختفای متهم در شهرستان دامغان را شناسایی و باهمکاری ماموران آگاهی دامغان در اقدامی ضربتی سارق مسلح راهمراه چند جوان دیگر قبل از هرگونه اقدامی دستگیر نمودند
وی در پایان از کشف یک قبضه سلاح مورد استفاده در سرقت و یک قبضه شمشیر دست ساز از مخفیگاه متهم سخن گفت و افزود:درنهایت با انتقال متهم و اعترافات وی در بازجوییهای انجام شده، نامبرده با دستور قضایی روانه زندان شد
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/04/19 - 12:53 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/04/19 - 12:58 | 0 نظر | 343 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ گلوله به جای کرایه/دستگیری سارق مسلح در طرح ضربتی پلیس آگاهی