ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: نماینده شاهرود و میامی در نشست علنی  (یکشنبه، 6 مردادماه) مجلس شورای اسلامی، در نطق میاندستور گفت: از وزیر راه و شهرسازی به جهت انفکاک ماموریت های شهرسازی و حمل و نقل از مرکز استان و الحاق آن  به اداره کل راه و ایجاد اداره کل راه و شهرسازی و راهداری و حمل ونقل شرق استان تشکر می کنم امیدوارم با اقدامات  جهادی و حمایت آن وزارتخانه عقب ماندگی 40 ساله شرق استان خصوصا در حوزه راه و مسکن مهر جبران شود.


دکتر سید حسن حسینی شاهرودی بیان داشت: سفر ریاست جمهور در آذر ماه سال گذشته همراهی مردم با نظام اسلامی را در منظر جهانیان به نمایش گذاشت و گره ای را در حوزه های عمرانی و توسعه اقتصادی در منطقه گشود، اینجانب ضمن تشکر از حضور ایشان در منطقه و دیدار با مردم ولایت مدار شهرستان های شاهرود و میامی که با ابلاغ بین المللی شدن فرودگاه شاهرود و تصویب 22 طرح عمرانی بالغ 400 میلیارد تومان و تصویب  دهها طرح معدنی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری به امید خدا رونق اقتصادی و کاهش بیکاری را به دنبال خواهد داشت دستور ویژه جهت تخصیص اعتبارات و تسهیل و تسریع در اجرای مصوبات مورد تاکید است.

حسینی اظهار کرد: ضمن تشکر از وزیر بهداشت و درمان به جهت ایجاد زیرساخت های حوزه بهداشت و درمان دستور  تسریع در بهره برداری اورژانس بزرگ شرق کشور، بیمارستان میامی و نیز مجوز ایجاد دانشکده دندانپزشکی در شهرستان شاهرود مورد تقاضا است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: همچنین از وزارت راه و مدیرعامل  شرکت فرودگاه ها به جهت تعریض و تعویض روکش باند فرودگاه بین المللی شاهرود تشکر می کنم به جهت ضرورت پروازهای داخلی و بین المللی تاکید دارد در تکمیل سالن ترمینال که با مشارکت مردمی در حال ساخت است تسریع شود.از وزیر نفت و مدیرعامل پخش به جهت ایجاد سایت سوخت رسانی فرودگاه شاهرود تشکر می کنم. از رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس به جهت ایجاد پروژه های جدید ساخت و تجهیز مدارس سطح شهرستان های شاهرود و میامی تشکر می کنم.

وی گفت: مردم حوزه انتخابیه مستحق آن هستند که حرفشان شنیده شود پاسخی برای مشکلاتشان از مسئولین دریافت کنند، چندین سال محصولات کشاورزان و باغداران دچار سرمازدگی شده و نه تنها اعتباری از محل حوادث پرداخت نشده بلکه بخشودگی جرایم بانکی از آنها دریغ شده که با تصویب طرح حذف سود مرکب و جرایم بانکی امیدواریم مرهمی برای آنها باشد.

این نماینده مجلس بیان داشت: در فروردین سال جاری تعدادی از منازل مسکونی برخی از مردم حوزه انتخابیه دچار رانش و تخریب شد که کارشناسان این حادثه را ناشی از نشت آب از سد کالپوش می دانند لازم است ستاد حوادث وزارت کشور با به کارگیری مشاورین بی طرف نسبت به بررسی علل رانش اقدام کنند. همچنین بنیاد مسکن انقلاب که خدمات زیادی به آسیب دیدگان ارائه کرده است نسبت به جانمایی زمین مناسب اقدام کند، بنا به گزارش های سازمان محیط زیست، با برداشت بی رویه و غیر کارشناسی معادن خسارت جبران ناپذیری وارد شده است.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/05/07 - 12:19 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/05/07 - 12:37 | 0 نظر | 411 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ حسینی شاهرودی: امیدوارم عقب ماندگی 40 ساله شرق استان در حوزه راه و مسکن مهر جبران شود