ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: استاندار امروز خطاب به مدیران تنبل استان گفت:برخی از مسئولان ما با ساخت فیلم‌های کوتاه درصدد مستندسازی برای اجرای طرح‌های انجام نداده خود هستند.


وی خاطر نشان کرد: متاسفانه شاهد رویکردهای بسیار عجیب از سوی برخی از مدیران هستیم و کار این افراد، توجیه اقدامات انجام نشده و تنبلی کردن است.
گفتنی است پیشتر آشناگر از مدیران تنبل خواسته بود تا یا استعفاء دهند و یا از این استان بروند.امروز هم در ادامه همان تذکرات، به مسئولان اخطار داد در صورت تعلل در اجرای برنامه ها باید استعفاء دهند.
آشناگر اولین استاندار حاضر در استان است که بوضوح از تعلل و تنبلی مدیران خود در حضور رسانه ها گلایه میکند.
تاکنون هیچیک از مدیران استان از سمت خود استعفاء نداده و یا برکنار هم نشده اند.
حال باید منتظر ماند و دید آیا مدیران با تذکر آشناگر، تکانی به خود خواهند داد و یا همچنان رویکرد بی انگیزگی و تنبلی همراه آنان تا پایان بازنشستگی باقی خواهد ماند؟
وی با بیان اینکه در استان سمنان امروز با مدیرانی مواجه هستیم که متاسفانه نسبت به انجام کار و وظایف خود کوتاهی کرده و این کوتاهی را نیز به هر نحو ممکن توجیه می کنند، تاکید کرد: فرمانداران در خصوص رصد فعالیت های مدیران به صورت مستقیم مسئول هستند.
وی ادامه داد:شهرداران باید نسبت به برگزاری جلسات با شورای شهر، جهت اجرای بستر مهم نظارتی و ترافیکی در شهر ها اقدام کنند؛ عدم نصب دوربین های نظارتی و عدم اعمال قانون از طریق سامانه های هوشمند، یکی از عوامل اصلی تصادفات در داخل شهرها است.
استاندار سمنان بر این نکته تاکید کرد که اگر مردم به وجود و استقرار دوربین های نظارتی و رصد و اعمال قانون آگاهی داشته باشند، قطعا از آمار تصادفات داخل شهری کاسته خواهد شد و همچنین افزود: سهل انگاری و کوتاهی در خصوص نصب دوربین های نظارتی و پایش تصویری در شهرستان های استان، به هیچ عنوان قابل پذیرش نبوده و نخواهد بود.
وی اضافه کرد: مرکز استان باید با توجه به مرکز استان بودن، شان و جایگاه خود را حفظ کرده و نسبت به استقرار و راه اندازی مرکز پایش تصویری مجهز و به روز اقدام کند.
آشناگر در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: فرمانداران با برگزاری جلسات مستمر با شهرداران و شوراهای شهر، در قامت یک نیروی عملیاتی، نسبت به راه اندازی و استقرار سامانه هوشمند پایش تصویری اقدام‌ کنند؛ مدیری اگر نتواند در قبال مسئولیت های خود پاسخگو بوده، کوتاهی کرده و با سهل انگاری قصد انجام ندادن وظایف خود را داشته باشد، باید صندلی مدیریت خود را ترک کند.
 
| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/05/13 - 13:15 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/05/13 - 14:22 | 0 نظر | 548 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
‍✅ تذکر تند استاندار خطاب به مدیران تنبل استان: تنبلی هم حد و اندازه ای دارد/مدیران سهل انگار صندلی خود را ترک کنند