ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: «اسلاید بین» برنامه عالی برای جایگزین کردن پاورپوینت است که به کاربر اجازه می‌دهد تنها با چند کلیک، ارائه تصویری کاملی بسازد.


این روزها ارائه‌های تصویری نقش مهمی در تجارت و کسب‌وکار دارند اما همه افراد کار با پاورپوینت را بلد نیستند یا زمان کافی برای ساخت ارائه از طریق پاورپوینت را ندارند.

پاورپوینت یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای آفیس مایکروسافت است و بسیاری از افراد برای ساخت و نمایش اسلاید به سراغ آن می‌روند. با این حال قرارگیری آیتم‌های چندرسانه‌ای در پاورپوینت باید به‌صورت دستی انجام شود.

این در حالی است با استفاده از برخی برنامه‌ها می‌توان تنها با چند کلیک یک اسلاید نمایشی عالی و کامل ایجاد کرد. «اسلاید بین» یکی از این برنامه‌های کاربردی و مفید است که به راحت‌ترین روش ممکن نمایشی از اسلایدها را به‌وجود می‌آورد. با استفاده از این برنامه کاربر تنها باید محتوای موردنظر خود را به قسمت شوکیس یا ویترین اضافه کند.

اگر نمای اولیه مطابق سلیقه و علاقه کاربر نباشد، می‌تواند محتوای موردنظرش را از میان موارد منتخب یا موارد مورد علاقه‌اش جایگزین کند. این برنامه طیف گسترده‌ای از الگوها، طراحی‌ها، رنگ‌ها و فونت‌های متنوع را در اختیار کاربران قرار داده تا گزینه‌های انتخابی مختلف در دسترس باشد. کاربران می‌توانند محصول نهایی را به شکل پی‌دی‎اف یا با استفاده از HTML سایت یا با فرمت PPT دریافت کنند.

اسلاید بین تمام کارهای اضافی را از دوش کاربر برمی‌دارد و در کوتاه‌ترین زمان، زیباترین ارائه تصویری را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند حتی بعد از نهایی کردن اسلایدها نیز روی آن‌ها ویرایش انجام دهند. هم‌چنین کاربر می‌تواند جریان ارائه تصویری را از طریق اپلیکیشن مخصوص گوشی همراه اسلاید بین  کنترل کند.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/08/01 - 10:37 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/08/01 - 10:42 | 0 نظر | 347 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ همه چیز راحت تر از پاورپوینت/براحتی با این نرم افزار اسلایدسازی کنید