ارسال پیام مستقیم برای مدیر سایت

Waiting در حال انجام عملیات...
info@shahroodpress.com
off

عضویت سریع در خبرنامه

Waiting در حال انجام عملیات...

شاهرود پرس

Shahrood Press

شاهرود پرس

شاهرود پرس: نادر فخری در جمع موثرین شاهرود و میامی گفت: به خدا قسم تمام توانم را در طبق اخلاص می‌گذارم تا دین خود را به شاهرود ادا کنم و با هیچ‌کس در کار تعارف ندارم. 


معاون استاندار و فرماندار جدید شاهرود افزود: هم فرماندار شهرستان سقز بودم و هم قروه که شهرستانهایی بسیار سیاسی امنیتی و اقتصادی بودند و یک سری وجوه اشتراکی بین سقز و قروه با شاهرود وجود دارد.

وی اظهار کرد: دوستان عرض کردند که شاهرود محکوم به توسعه است و واقعاً همین‌طور است. آینده شاهرود آینده‌ای بسیار ارزشمند است که ان‌شاءالله مثل الماس کویر در کل جهان بدرخشد و خدمت در آن یک توفیق الهی است و حال کسانی شامل این توفیق الهی می‌شوند که پیشرفت دهنده و شتاب دهنده خدمت در این شهرستان باشند و طول مسیر را کوتاه کنند و  این‌که بگوییم نمی‌شود و نیست نباید باشد بلکه زمانش است که ما مسئولین مسیرها را کوتاه بکنیم. به امید خدا به آن روز خواهیم رسید که شاهرود در تمامی استعدادش پیشرفت کند. 

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: شاهرود از لحاظ معدنی در استخراج رتبه ششم کشور را دارد و از لحاظ تعداد رتبه پنجم. در حوزه گردشگری و کشاورزی هم جایگاه خوبی را درکشور دارد. شاهرود در حوزه کشاورزی رتبه اول استان و جزوه نه قطب کشور است که باید به کمک شما به این مسائل بپردازیم.

فخری تصریح کرد: مدیر شهرستان شاهرود باید کسی باشد که در تراز شهرستان شاهرود باشد و من هم تلاش می‌کنم تا به این تراز برسم و سایر مدیران هم باید به این جایگاه برسند.

وی افزود: روندها و سیگنال‌ها و شرایطی که شاهرود دارد آینده بسیار ارزشمندی را به ما نشان می‌دهد.

فخری ادامه داد: در طول مدیریتم شفافیت و صداقت را سرلوحه قرار داده‌ام و محافظه‌کاری نکرده‌ام هر کجا خواستم مشغول بکار شوم دشمنان به خط شدند تا جلوی مسئولیتم را بگیرند. بروید بررسی کنید گفتند ایشان آدم تندی است و آدم پرخاش‌گری است بله درست است اما با چه کسانی؟ با آدم‌های متخلف، آدم‌های فاسد ، آدم های کم کار و خیانت‌کار در هر سطح و مقامی بشدت برخورد می کنم و تعارف هم ندارم اما در مقابل انسان‌های درستکار، صادق و نجیب نوکری می‌کنم و دست‌هایشان را هم می‌بوسم.

فرماندار شاهرود گفت: در رابطه با آنچه که خداوند به من تکلیف کرده و مسئولیت شاهرود را به من سپرده قطعاً بدانید به خدا قسم با تمام توانم در طبق اخلاص می‌گذارم تا دین خود را به شاهرود ادا کنم و با هیچ‌کس در کار تعارف ندارم.

فخری گفت: شاهرود را خوب به کشور معرفی نکرده‌ایم و این یکی از ضعف‌های شاهرود است مثلا صحبت‌های مقام معظم رهبری را درمورد شاهرود با قاب طلا باید در جای جای شهر می‌نوشتیم. 

معاون استاندار افزود: از روزی که وارد شاهرود شدم خودم را شاهرودی می دانم و هرچه می‌گذرد علاقه و عشقم به مردم شاهرود بیشتر می شود.

فخری تاکید کرد: نماینده شما پیش‌کسوت من است چراکه ایشان هم سابقه فرمانداری دارند هم سوابق اجرایی ارزشمندی دارند و ان‌شاءالله ایشان ناظر بر کار ما و به‌‌عنوان مشاور اجرایی در کنار ما باشند . فرصت بزرگی که شهرستان دارد حضور آقای دکتر حسینی در کمیسیون اقتصادی به‌‌عنوان فردی تأثیرگذار در مسائل اقتصادی است که می‌تواند کمک زیادی به توسعه شهرستان باشد.

| نوشته خبر نگار | تاریخ ثبت 1398/09/10 - 10:56 | گروه خبر | آخرین ویرایش 1398/09/10 - 11:50 | 0 نظر | 240 بازدید |
0 نظر
آخرین نظر: ندارد
نظر شما
نام
*
رایانامه
*
توضیح
*
 
 
Waiting در حال انجام عملیات...
✅ فرماندار جدید شاهرود: با هیچ‌کس در کار تعارف ندارم/از روزی که وارد شاهرود شدم خودم را شاهرودی می دانم